bagitgo kurumsalGökyüzü Pazarlama, 9 yıldır en seçkin valiz ve çanta markalarının Türkiye temsilcisidir. Dünyanın  en ünlü valiz markası RIMOWA’yı 9 yıl önce Türkiye ile tanıştırdı.... RIMOWA polikarbon ve aluminyum  materyallerden  üretilen valiz modelleri, Beymen Nişantaşı, Beymen Zorlu, Beymen İstinye Park, Beymen Suadiye,Beymen Ankara ile, Harvey Nichols İstanbul ve Ankara’da ve Mosafer Türkiye’de satılmaktadır. Ayrıca Istanbul’daki 5* Otellerde RIMOWA Concierge hizmeti verilmektedir. Gökyüzü Pazarlama merkez showroomunda da sergilenen RIMOWA valizleri, satış sonrası destek ve teknik servis hizmeti de verilmektedir.

Gökyüzü Pazarlama, 2016 yılında kendi kategorisinde lider  Alman markası Vaude’yi bünyesine dahil etmiştir. Vaude üretim aşamasında çevreyi koruyan uygulamaları ve kullandığı geri dönüşümlü materyallerle ürettiği çanta grupları ile Avrupa’da bir çok çevre ödülü almıştır. Her ihtiyaca ve yaş grubuna göre özel olarak tasarladığı çanta grupları, günlük, spor ve iş hayatında stil sahibi insanların tercihidir. Vaude’nin ürün grupları arasında sırt çantaları, çapraz çantalar, spor çantaları, seyahat aksesuar çantaları, çocuk çantaları vb. bulunmaktadır. D&R Istinyepark ve #çantayadair herşeyin yer aldığı www.bagitgo.com websitesinde Vaude çantaları satılmaktadır. Kısa bir zaman içinde diğer satış noktalarında da yerini alacaktır.

2018 yılı itibariyle, Gökyüzü Pazarlama yine bir Alman markası Reisenthel’in temsilciğini şirket bünyesine dahil etmiştir. Katlanabilir alışveriş çantası, sırt çantası ve spor çantasının mucidi Reisenthel, hayatı kolaylaştıran çanta grupları ve kalitesi ile artık Türkiye’de. Çok yakında seçkin mağazalarda…