bagitgo kurumsal

Gökyüzü Pazarlama, 12 yıldır en seçkin valiz ve çanta markalarının Türkiye temsilcisidir.

 

Gökyüzü Pazarlama, 2016 yılında kendi kategorisinde lider Alman markası Vaude’yi bünyesine dahil etmiştir. Vaude üretim aşamasında çevreyi koruyan uygulamaları ve kullandığı geri dönüşümlü materyallerle ürettiği çanta grupları ile Avrupa’da birçok çevre ödülü almıştır. Vaude’nin ürün grupları arasında sırt çantaları, çapraz çantalar, spor çantaları, seyahat aksesuar çantaları, çocuk çantaları vb. bulunmaktadır. Bagitgo Concept Store Caddebostan mağazamızda, #çantayadairherşeyin yer aldığı www.bagitgo.com web sitesinde, Beymen, Brandroom Nişantaşı, Galeries Lafayette Emaar mağazalarında Vaude çantaları satılmaktadır.

 

 

2018 yılı itibariyle, Gökyüzü Pazarlama yine bir Alman markası Reisenthel’in temsilciğini şirket bünyesine dahil etmiştir. Katlanabilir alışveriş çantası, sırt çantası ve spor çantasının mucidi Reisenthel, hayatı kolaylaştıran çanta grupları ile Türkiye’deki satış noktalarında yerini almıştır.

 

Reisenthel ürünlerimizi Bagitgo Concept Store Caddebostan mağazamızda, #çantayadairherşeyin yer aldığı www.bagitgo.com web sitesinde, Brandroom Nişantaşı, Galeries LaFayette Emaar, Macro Center mağazalarında ve diğer satış noktalarında bulabilirsiniz.

 

2018 Aralık ayı itibari ile Gökyüzü Pazarlama dünyaca ünlü valiz markası  %100 İtalyan FPM Milano’nun Türkiye temsilcisi olmuştur. Polikarbon ve aluminyum materyallerden üretilen valiz modelleri, Beymen mağazalarında satılmaktadır.  Gökyüzü Pazarlama Bagitgo Concept Store mağazasında FPM Milano valizleri için, satış sonrası destek ve teknik servis hizmeti de vermektedir.

 

2019 yılı itibari ile bir diğer İtalyan markası olan Tecknomonster ve Orobianco; Gökyüzü Pazarlama aracılığı ile Türkiye’ye gelmiştir. Titanyum’dan üretilen Tecknomonster valizleri ve limonta naylonundan üretilen Orobianco çantaları; Bagitgo Concept Store Caddebostan’da, #çantayadairherşeyin yer aldığı www.bagitgo.com web sitesinde, Beymen Zorlu Center ve Beymen İstinye Park mağazalarında satışa sunulmaktadır.

 

2019 yılı itibari ile hem distribütörlüğünü yapmış olduğumuz markalarımızı hem de farklı markaları bir arada buluşturduğumuz BAGITGO CONCEPT STORE Caddebostan mağazamıza sizleri bekliyoruz.