Almanya’da 1971 yılından beri faaliyet gösteren Reisenthel, tüm çanta yelpazesinde yenilikçi fikirlere sahip, işlevsel ve günlük hayatı kolaylaştıran özelliklerdeki çantalarıyla Avrupa’da 1 numara!.

Reisenthel yaratıcılığını ve pratikliğe ve fonksiyonelliğe dair tutkulu ruhunu tüm kategorilerdeki yenilikçi ürünlerle yansıtmaktadır.

Avrupa’da evlerin vazgeçilmez ürünü Reisenthel artık Türkiye’de bagitgo.com sitesi başta olmak üzere birçok seçkin satış noktasında kullanıcıya sunulacaktır.
Mart ayı ile birlikte sönük kış aylarından sonra tekrar renklenmemizin vaktinin geldiği bugünlerde Reisenthel evde, günlük yaşantınızda ve seyahatlerinizde hayatınızı kurtarmaya geliyor!

Gökkuşağı enerjisini çantalarına taşıyan Reisenthel’in rengarenk ürün yelpazesinde mini maxi alışveriş çantalarını tasarımından ziyade diğer çantalardan ayıran en büyük özellik  dayanıklı ve çevre dostu olmasıdır.

Alışveriş çılgınlığınızda, seyahatlerinizde sizleri bundan sonra yalnız bırakmayacak olan ve fonsiyonelliği ile vazgeçilmeziniz olacak Reisenthel’in katlanabilir mini maxi shopper modeli en çok satılan ürünleri arasında.

Her an her yerde, fazla yer kaplamadan her türlü ihtiyaçlarınız için kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz Reisenthel çantalarından vazgeçemeyeceksiniz.

http://www.bagitgo.com

Official web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.