TECKNOMONSTER

2007 yılında TecknoMonster'ın temelini oluşturan saygın ve özgün bir Giacomo Valentini ruhunun titanyum ve karbon fiber ile buluşması..

Tecknomonster Kronos valiz koleksiyonu, %99'dan daha fazla Saf Titanyum oranına sahip CP Titanyum tabakaları ile üretilir. Titanyum, korozyon direnciyle ve yüksek mukavemet / ağırlık oranıyla bilinen metalik bir elementtir. Düşük yoğunluklu, sert, hafif. Çelik kadar dayanıklıdır, ancak %40 daha hafiftir ve aleminyuma kıyasla çifte dayanıma sahiptir. 

Dayanıklılığı, hafifliği ve aşırı sıcaklıklara dayanma kabiliyeti sayesinde, Titanyum temel olarak havacılık ve havacılık endüstrisinde kullanılmaktadır. 

Tecknomonster çanta koleksiyonu ise en son teknolojik uygulamaların ve otantik işçiliğinin mükemmel kombinasyonunu yaratarak esneklik ve gücün simgesi olan Nix karbon elyafını işler. Eğik ve paralel çizgilerle sofistike geometrik desenler sayesinde benzersiz bir stil yaratan, geleneğin ve yeniliğin mükemmel dengeyi bulduğu ince deri parçalardan oluşan bir koleksiyon.

Nix Koleksiyonunun her bir HiTecK montajı otoklavda yapılan Carbon Fiber, Glacies'deki Aerospace departmanı tarafından yapılmıştır. Mükemmel bir mukavement ve hafiflik kombinasyonunda toplanabilen Karbon Elyafın özellikleri, koleksiyonundaki her ürünü dünyada eşsiz, hatta daha mükemmel sonuçlar elde etmek için benzersiz kılar.

TecknoMonster çanta ve Kronos valiz koleksiyonu Gökyüzü Pazarlama aracılığı ile Beymen Zorlu Center ve Beymen İstinyepark mağazalarında beğeninize sunulmuştur.