vaude sky marka2016 Kasım Ayında Gökyüzü Pazarlama, yine sektöründe lider Alman markası Vaude’nin Türkiye temsilcisi olmuştur. Vaude Green Shape sertifikası olan Avrupa’nın önde gelen üreticilerindendir. Üstlendiği çevreci ve doğa dostu misyonuyla, üretimindeki aşamalardan, kullandığı malzemelere kadar çevreye zarar vermeden üretimini gerçekleştirmektedir. Yetişkin ve çocuk sırt çantası, çapraz çanta, spor çantası, iki tekerlekli valiz vb. Çok geniş model seçenekleriyle, VAUDE fonksiyonellik, kalite ve dayanıklılığın simgesi haline gelmiştir.

Avrupa’nın en çevre dostu firmalarının başında gelen VAUDE, 1974 yılında Almanya’da kuruldu. Dağcılık ve Bisiklet sporları için gerekli kıyafet, ayakkabı, çanta ve teçhizatları üreten firma bu konudaki uzmanlığını günlük hayatta kullanılan çantalara yansıtmıştır. Böylece Packs ‘N Bags koleksiyonu doğmuştur. Bu kategoride Sırt Çantaları (hem yetişkin hem çocuklar için), Çapraz Çantalar, Bavullar ve Seyahat Aksesuarları yer almaktadır. İlhamını doğaya olan tutkusundan alan VAUDE, dayanıklı, rahat ve pratik ürünleri ile Avrupa’nin bu alandaki lider markalarından biridir.

Çevreci materyallerden üretilen çantaları ile VAUDE, 2016 yılında Almanya’nın en prestijli Çevrecilik ödülüne sahip olmuştur

http://www.bagitgo.com
Official web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.